امروزه استفاده از اینترنت و فضای مجازی برای معرفی کسب و کارها به دیگران به سرعت رو به رشد و فراگیر شدن است. طراحی و استفاده از فروشگاه های اینترنتی کمک می کند تا خریداران بیشتری شما را از طریق جستجوگرهای اینترنتی مانند گوگل پیدا کنند و تا با کالا یا خدمات شما آشنا شوند. بنابراین شما با داشتن یک وب سایت ساده می توانید طیف بیشتری از افراد را جذب خود کنید و آنها را به یک مشتری دائمی تبدیل کنید.

وب سایت تامین کده مارکت، با داشتن ویژگی ها کارآمد و فراگیر، به تامین کنندگان اجازه می دهد در فضایی رو به رشد و با صرف هزینه ای مناسب، کسب و کار خود را به مجموعه بزرگی از افراد و دیگر تامین کنندگان ارایه دهند. نخستین سودی که وب سایت تامین کده به تامین کنندگان می دهد این است که اجازه می دهد تا خریداران و تامین کنندگان با یکدیگر به صورت مستقیم و بی واسطه ارتباط برقرار کنند.
 • ما شما را برای انجام کسب و کار و یا فروش، محدود به خودمان نمی کنیم.
 • ما اجازه می دهیم تا خریداران کالا و خدمات با شما مستقیم و بی واسطه ارتباط برقرار کنند
 • شما یک فروشگاه شخصی خواهید داشت تا بتوانید فهرستی از کالاها و خدمات خود را به معرفی کنید.
 • با داشتن یک فروشگاه شخصی، تمام ابزارهای لازم برای یک فروشگاه اینترنتی رایج را با کمترین هزینه در دست خواهید داشت.
 • در تامین کده شیوه های مختلف فروش فراهم شده است. این شیوه ها شامل سفارش آنلاین، تحویل درب منزل یا خرید از محل کسب شما است.
 • تامین کده به دنبال رشد کسب و کارها در کنار امنیت است و از این رو تامین کده درگاه پرداخت امن را فراهم کرده تا زمانی که خریدار در شهر یا استانی دیگر باشد و یا نتواند به تامین کننده اطمینان کند، هزینه کالا را به حساب ما برزید و پس از تحویل و تایید کالا به ما، تامین کده تنها و تنها با کسر ۳ درصد از هزینه، مابقی را به حساب تامین کننده واریز می کند.
تامین کده یک مارکت پلیس بزرگ از همه کسب کارهای عمده فروشی، تولیدی، کارخانه ها، وارد کنندگان و صادر کنندگان، کشاورزان و باغداران است. حتی کسب و کارهای خدماتی که لزوما کالای فیزیکی برای ارائه ندارند نیز می توانند عضوی از تامین کده باشند. تامین کده به دنبال فراهم کردن یک زنجیره از کالا و خدمات است تا هر کسی بتواند نیازهای خود را ا دیگران فراهم کند و یا توانایی های خود را به دیگرن ارائه دهد.

فروشگاه شخصی خود را داشته باشید

برای هر کسب و کاربزرگ یا کوچک، عمده فروشی یا خرده فروشی، مغازه های سطح شهر و یا آنهایی که هیچ کالای فیزیکی ندارند و صرفا یک خدمات را ارائه می دهند، داشتن یک فروشگاه شخصی بسیار لازم و ضروری است. مدیریت کالا، سبد خرید و سفارش آنلاین، شیوه های گوناگون ارتباط با مشتری، جستجو شدن در گوگل، دیده شدن توسط بسیاری از افراد تنها برخی از مزیت اصلی یک فروشگاه اینترنتی است.
امروزه می توانید فروشگاه شخصی خود را داشته باشید ولی این امر مستلزم صرف زمان و هزینه است. داشتن یک فروشگاه زمان بر است به این خاطر که شما باید وارد یک قرارداد و گفتگو با تیم فنی شوید تا حزییات فروشگاه خود را بازگو کنید وتیم فنی پس ازبرداشت گفته های شما، فرایند ساخت فروشگاه را آغاز کند که می تواند تا چندین ماه زمان ببرد.
پس از آماده شدن فروشگاه، شما همواره باید نرم افزار و سخت افزار خود را بروز رسانی کنید. با رشد بازدید های فروشگاه، شما باید هزینه بیشتر برای ارتقا سخت افزار و نرم افزار کنید. نرم همیشه باید ایرادها را برطرف کنید و اینکه ویژگی های تازه را اضافه کنید.
بنابراین ساخت و داشتن یک فروشگاه نه تنها زمان بر و هزینه بر است، بلکه همواره باید درگیر با ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری باشید. تامین کده راهکاری است که شما بدون نیاز به درگیری با چنین پیچیدگی هایی، می توانید یک فروشگاه شخصی داشته باشید.
 • یک فروشگاه شخصی داشته باشید.
 • سفارش آنلاین دریافت کنید و خودتان با مشتری بدون واسطه در ارتباط باشید.
 • اطلاعات تماس و نشانی خود را درج کنید تا مشتریان مستقیم با شما در تماس باشند.
 • مشتریان از طریق شبکه های مجازی و پیام رسان واتس آپ با شما در تماس خواهند بود.
 • به کمک درگاه امن تامین کده شما می توانید بازاری به بزرگی ایران داشته باشید.
 • خرید یا گفتگوی حضوری در محل کسب شما به دلیل در دسترس بودن اطلاعات شما برای همگان.
 • می توانید هر زمان و به صورت مدیریت شده تخفیف یا فروش ویژه بسازید تا همشهریان و دیگر شهرها از شما خریداری کنند.
بنابراین در این تامین کده به صورت مستقیم و بی واسطه خریدار و تامین کننده می توانند با یکدیگر در تماس باشند. فرایند کسب و کار از گفتگوی اولیه تا آماده سازی و ارسال کالا همگی توسط تامین کننده انجام می شود.
وب سایت تامین کده یک بازار بزرگ از کسب و کارهای عمده فروشی، تولیدی ها، کارگاه ها و کارخانه ها، وارد کنندگان و صادر کنندگان و همچنین کسب و کارهای خدماتی است که لزوما یک کالای فیزیکی برای ارائه ندارند. با چنین رویکردی در وب سایت تامین کده، یک زنجیره از کالا و خدمات فراهم می شود تا همگی بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند و نیازهای خود را پوشش دهند.با چنین رویکردی هر شرکت یا تامین کننده می توانند خریدار دیگری باشد. همچنین مردم عادی نیز می توانند خریدار عمده شما باشند.

در صورتی که خرده فروش، تک فروش، کسب و کارهای کوچک خانگی و روستایی، تولید کننده صنایع دستی، کسب و کارهای فعال در شبکه های مجازی و یا فروشگاه و مغازه ای در سطح شهر دارید، باید در وب سایت تامین کده مارکت ثبت نام کنید.

در صورتی که شما همزمان عمده فروشی و خرده فروشی می کنید، می بایست در هر دو وب سایت عضو شوید، زیرا که وب سایت تامین کده تنها ویژه عمده فروشی است و وب سایت تامین کده مارکت ویژه خرده فروشی و تک فروشی است.